Що робити?

А якщо вам набридне валятися на пляжі, загоряти, плавати та їсти.

І ви захочете урізноманітнити свій відпочинок, то у нас є що вам запропонувати.

Лебедівка - це не тільки пляж і море. Ми знаходимося поруч з Природним Парком «Тузловські Лимани» і тому у нас є на що подивитися.

Роздолля і солонуватий запах лиманів, поля квітучого рапсу і колосячоїсь пшениці, прохолодні стежки і сонячні галявини в лісі, пустельне морське узбережжя і піщані пагорби на косі - це все можна відчути самому і показати друзям на чудових фотографіях.

слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран

Дитячий майданчик

Якщо ви приїхали з дітьми, то для них у нас є різноманітні гойдалки та ......

Экстремальне катання 

Для наших гостей ми купили

Ви зможете дістатися до будь-якого куточка нашого краю і насолоджуватися природою на наших мото- і квадроциклах.

Кросові мотоцикли хороші для подолання перешкод і екстремального катання.

А якщо ви хочете покататися з коханою людиною або з дітьми, то це можливо на квадроциклах.

слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран

Але раптом вам і цього здасться мало, то тоді можна наловити риби, дегустувати вина, полазити по старовинної фортеці і побути трохи паломником.

Морська рибалка

Можна порибалити, а потім і скупатися на приватному катері в 17 кілометрах від берега. Місцеві рибалки обіцяють, що без риби Ви не повернетесь. Катер виходить з Затоки, снасті і наживка надаються господарем катера.

Храм в Кулевчі

Свято-Нікольський храм в селі Кулевча відомий мироточивими іконами. Щороку тисячі віруючих здійснюють паломництво до цього храму.

Центр культури вина Шабо

Дізнайтеся про давні традиції виноробства в Бессарабії, подивіться на сучасний виноробний комплекс і продегустують чудові вина з місцевих виноградників, що ростуть під нашим ласкавим сонцем!

Аккерманська фортеця

Відвідайте найбільшу фортецю України, і подивіться як протягом століть генуезці, молдавські князі і Османська імперія будували і обороняли цей величний пам'ятник архітектури.