Що робити?

А якщо вам набридне валятися на піску, загоряти, плавати та їсти, 

І ви захочете урізноманітнити свій відпочинок, то у нас є що вам запропонувати.

Лебедівка - це не тільки пляж і море. Ми знаходимося поруч з Природним Парком «Тузловські Лимани» і тому у нас є на що подивитися.

Роздолля і солонуватий запах лиманів, поля квітучого рапсу і золотої пшениці, прохолодні стежки і сонячні галявини в лісі, пустельне морське узбережжя і піщані пагорби на косі - це все можна побачити самому і показати друзям на чудових фотографіях.

слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран

Дитячий майданчик

Якщо ви приїхали з дітьми, то для них у нас є різноманітні гойдалки та павутиння, де вони зазвичай бавляться годинами.

Экстремальне катання 

Для наших гостей ми купили

Ви зможете дістатися до будь-якого куточка нашого краю і насолоджуватися природою на наших мото- та квадроциклі.

Кросові мотоцикли підійдуть для подолання перешкод і екстремального катання.

А якщо ви хочете покататися з коханою людиною або з дітьми, то це можливо на квадроциклі.

слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран слайдер Шато Шафран

Але раптом вам і цього здасться замало, то тоді можна наловити риби, дегустувати вина, полазити по старовинній фортеці та побути трохи паломником.

Морська рибалка

Можна порибалити, а потім і скупатися на приватному катері за 17 кілометрів від берега. Місцеві рибалки обіцяють, що без риби Ви не повернетесь. Катер виходить із Затоки, снасті і наживка надаються господарем катера.

Храм в Кулевчі

Свято-Нікольський храм у селі Кулевча відомий мироточивими іконами. Щороку тисячі віруючих здійснюють паломництво до цього храму.

Центр культури вина Шабо

Дізнайтеся про давні традиції виноробства в Бессарабії, подивіться на сучасний виноробний комплекс і продегустуйте чудові вина з місцевих виноградників, що ростуть під нашим ласкавим сонцем!

Аккерманська фортеця

Відвідайте найбільшу фортецю України, і подивіться як протягом століть генуезьці, молдавські князі та Османська імперія будували і обороняли цей величний пам'ятник архітектури.