МИ ВІРИМО В ТЕ, ЩО ЗА ХОРОШИМ ВІДПОЧИНКОМ НЕ ПОТРІБНО ДАЛЕКО ЛЕТІТИ

Адже і у нас в країні є красиві дикі куточки, наші пляжі широкі, а море синє і солоне. А ще ж є південна кухня та гостинність, які нікого не залишать байдужими!

 

Тому для таких самих людей, які теж люблять Україну, ми відкрили невеликий і затишний готель в Лебедівці, на узбережжі Чорного моря, неподалік від Одеси.

 

Наше Шато Шафран (саме так ми вирішили його назвати) загубилося в глибині Бессарабії, поруч із сосновим лісом, солоними водами лиману Бурнас і широкою піщаною косою, яка відокремлює лиман від Чорного моря. Навесні навколо яскравими фарбами цвітуть польові квіти, а влітку вітер приносить пахощі степових трав. Екосистема цього краю унікальна, тому ці території увійшли до складу Національного природного парку «Тузлівські лимани».

 

Наш готель в Лебедівці ми задумували і для комфортного відпочинку з дітьми влітку біля моря. Тому окрім двомісних номерів, ми створили затишні і прохолодні двокімнатні номери, в яких є все необхідне: кондиціонер, телевізор, холодильник і wi-fi. А на широких терасах можна сидіти всією сім'єю і насолоджуватися свіжим лісовим повітрям.

На території готелю є кафе, де можна з’їсти першу страву, другу і навіть компот)) А ще наш кухар чудово смажить м'ясо і рибу на грилі, тож це безперечно варто спробувати.

А найголовніше – ми ставимося до клієнтів як до своїх гостей. Тому розповімо, що є цікавого поблизу, додамо життєвих історій і допоможемо з вирішенням будь-яких питань.

Про Лебедівку

Наше курортне селище розташоване у самісінькому серці Бессарабії, в місці, де бере свій початок широка піщана коса, що відділяє бурхливі хвилі Чорного моря від тихої гладі солоних озер.

 

Ці солоні озера, які у нас, на півдні, називають лиманами, утворюють свою унікальну екосистему. Тут часто бувають перелітні птахи, а якщо добре пошукати, то можна знайти багато рослин з Червоної книги України. А ще – в цих лиманах повно риби. Тож відомий за піснями Костянтин, напевно, саме з Лебедівки привозив шаландами кефаль)) Щоб захистити цей шматочок дикої природи, тут у 2010 році був створений Національний природний парк "Тузлівські лимани".

 

Лебедівку відділяють від галасливої ​​і красивої Одеси всього 2 години їзди, але тут на Вас чекає гарний і неквапливий край, де місця на пляжі вистачає всім, а пологий спуск у воду просто ідеальний для відпочинку з дітьми.

 

Вікіпедія і старожили кажуть, що Лебедівку заснували німецькі колоністи, а на відпочинок сюди приїжджав сам Румунський король. За місцевими легендами, у 60-х роках цей шматочок Одеської області хотіли орендувати французи і зробити тут свій курорт.

 

Як би там не було, я не зможу Вам передати словами красу і мальовничість нашого краю, тому приїжджайте до нас – і переконайтеся самі!

Шато Шафран

Де жити?

Подивитися фото наших номерів і почитати що в них є

Чим зайнятися?

Можна ловити рибу, дегустувати вина, полазити по старовинній фортеці і побути трохи паломником

Що поїсти?

Бессарабська кухня, свіжі фрукти і овочі, прохолодні лимонади

Цікаве поруч?

Ми знаходимося поруч з природним парком «Тузловські Лимани» і тому у нас є на що подивитися