МИ ВІРИМО В ТЕ, ЩО ЗА ХОРОШИМ ВІДПОЧИНКОМ НЕ ПОТРІБНО ДАЛЕКО ЛЕТІТИ

Адже і у нас в країні є красиві дикі куточки, наші пляжі широкі, а море синє і солоне. А ще ж є південна кухня та гостинність, які нікого не залишать байдужими!

Тому для таких же людей, які теж люблять Україну, ми відкрили невеликий і затишний готель в Лебедівці, на узбережжі Чорного моря недалеко від Одеси.

Наше Шато Шафран (саме так ми вирішили його назвати) загубилося в глибині Бессарабії, поруч з сосновим лісом, солоними водами лиману Бурнас і широкої піщаною косою, яка відокремлює лиман від Чорного моря. Навесні навколо яскравими фарбами цвітуть польові квіти, а влітку степове повітря приносить запах степових трав. Екосистема цього краю унікальна, тому ці території увійшли до складу національного природного парку «Тузловські лимани».

Наш готель в Лебедівці ми задумували і для комфортного відпочинку з дітьми влітку біля моря. Тому крім двомісних номерів, ми створили затишні і прохолодні двокімнатні номери, в яких є все необхідне: кондиціонер, телевізор, холодильник і wi-fi. А на широких терасах можна сидіти всією сім'єю і насолоджуватися свіжим лісовим повітрям.

На території готелю є кафе, де можна їсти першу, другу і навіть компот)) А ще наш кухар чудово смажить м'ясо і рибу на грилі, так що це безперечно варто спробувати.

А найголовніше, ми ставимося до клієнтів як до своїх гостей. Тому розповімо, що є цікавого поблизу, розбавимо це історіями з життя і допоможемо з будь-якими яких питань.

Про Лебедівку

Наше курортне селище знаходиться в самому серці Бессарабії, в місці де бере свій початок широка піщана коса, що розділяє бурхливі хвилі Чорного моря від тихої гладі солоних озер.

Ці солоні озера, які у нас на півдні називають лиманами, утворюють свою унікальну екосистему. Перелітні птахи тут часті гості, а якщо добре пошукати, то можна знайти багато рослин з Червоної книги України. А ще в цих лиманах повно риби. Так що відомий за піснями Костянтин напевно саме з Лебедівки привозив шаландами кефаль)) Щоб захистити цей шматочок дикої природи, тут в 2010 році був створений національний природний парк "Тузловські лимани".

Лебедівка відокремлює від галасливої ​​і красивою Одеси всього 2 години їзди, але по прибуттю Вас чекає гарний і неквапливий край, де місця на пляжі вистачає всім, а пологий спуск у воду ідеальний для відпочинку з дітьми.

Вікіпедія і старожили кажуть, що Лебедівка заснували німецькі колоністи, а на відпочинок сюди приїжджав сам Румунський король. А місцеві легенди говорять, що в 60х роках цей шматочок Одеської області хотіли орендувати французи і зробити тут свій курорт.

Як би там не було, я не зможу Вам передати словами красу і мальовничість нашого краю, тому приїжджайте до нас і переконайтеся самі!

Шато Шафран

Де жити?

Подивитися фото наших номерів і почитати що в них є

Чим зайнятися?

Можна ловити рибу, дегустувати вина, полазити по старовинній фортеці і побути трохи паломником

Що поїсти?

Бессарабська кухня, свіжі фрукти і овочі, прохолодні лимонади

Цікаве поруч?

Ми знаходимося поруч з природним парком «Тузловські Лимани» і тому у нас є на що подивитися